Ważna informacja! Nasze rolety są produkowane w Polsce z zachowaniem restrykcyjnych przepisów higienicznych.
zamknij

Rolety dzień noc bezinwazyjne mini

Rolety dzień noc Bezinwazyjne

Rolety dzień noc bezinwazyjne mini

Sklep Lagusto.pl oferuje również szeroki wybór rolet dzień / noc (lub: dzień i noc). Jak wybrać najlepszą ofertę? Oczywiście, wystarczy jedynie skorzystać z opcji sortowania i filtrowania. Dzięki nim nasi klienci znajdą najlepsze rolety dzień i noc w najbardziej atrakcyjnych cenach.

Jak działają rolety dzień i noc? Przede wszystkim, rolety tego rodzaju montuje się wewnątrz domu. Ich mechanizm bardzo przypomina mechanizm działania klasycznych rolet. Za pomocą sznurka można je opuszczać lub podnosić, ale również ustawiać je w odpowiedniej do pory dnia pozycji. W jaki sposób działają rolety dzień i noc? Ich powierzchnia składa się z przezroczystych i nieprzezroczystych pasów ułożonych naprzemiennie.

Ponadto sama roleta posiada dwie warstwy zawijane o dolną listwę. To pozwala nakładać na siebie warstwy przezierne i nieprzezierne – wówczas roleta zaciemnia wnętrze. Jeśli użytkownik ustawi roletę dzień i noc w pozycji, w której obie warstwy – przezroczysta i nieprzezroczysta się pokrywają, to wówczas wpuszcza do wnętrza światło.

Rolety dzień i noc są bezinwazyjne, bowiem można je montować do ramy okna za pomocą przylepców. Monter w ten sam sposób instaluje również prowadnice. Dzięki temu właściciel domu nie martwi się o stan ramy okiennej. W przypadku wymiany, po prostu odkleja elementy systemu z okna.
Jak zamontować rolety dzień i noc? To nic trudnego! Każdy produkt zawiera instrukcję obsługi i montażu, która w łatwy sposób objaśnia, jak zainstalować roletę. Ponadto każda produkt w sklepie Lagusto posiada odpowiedni e atesty. To gwarantuje odpowiednią żywotność produktu.
Jednym z najczęściej padających pytań jest to, jakie rolety dzień i noc wybrać. Dzięki szerokiemu asortymentowi tego rodzaju rolet, wybór będzie prosty i nie przysporzy kłopotów. Sklep Lagusto oferuje rolety dzień i noc dopasowane do każdego portfela!