Lagusto.pl

Lagusto.pl u nas kupisz najlepsze rolety!

Coraz większymi krokami zbliża się jesień – dni są coraz krótsze, a co za tym idzie, coraz wcześniej zapalasz światło, co z kolei może przyciągać wzrok ciekawskich sąsiadów lub przypadkowych przechodniów. Doskonałym rozwiązaniem są rolety zewnętrzne nie tylko jesienią czy zimą (opuszczone rolety zapewnią Ci prywatność i zapobiegną wydostawaniu się na zewnątrz nagrzanego powietrza), ale też wiosną i latem (wówczas rolety osłonią Twoje okna oraz pomieszczenia przed nagrzewaniem się). Jednak ważne jest nie tylko to aby wybrać dobrej jakości rolety zewnętrzne, które będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom, ale też sklep z roletami w którym dokonasz zakupu. Lagusto.pl spełnia oba warunki – to właśnie tutaj kupisz rolety najwyższej jakości i zyskasz pomoc najlepszych ekspertów. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować:

 • zadzwoń:
  • +48 502 079 039
 • napisz maila:
  • info@lagusto.pl

odpowiemy na każde Twoje pytanie, doradzimy najlepsze rozwiązanie i wspólnie z Tobą wybierzemy rolety dopasowane do Ciebie i potrzeb Twojego domu. Zobacz czemu warto postawić na Bergertech.de!

1. Rolety zewnętrzne – czemu powinieneś je zamontować

rolety antywłamaniowe
rolety antywłamaniowe

Wbrew panującej opinii zadaniem rolet zewnętrznych nie jest ochrona przed złodziejami (chyba, że zamontujesz rolety antywłamaniowe). Faktycznie rolety w oknie bardzo często zniechęcają nieproszonych gości do odwiedzenia Twojego domu, jednak mają one inne przeznaczenie. Wśród ich zalet należy wymienić:

 • regulację dostępu do światła – podstawowym zadaniem rolet zewnętrznych jest ochrona wnętrza Twojego domu przed promieniami słonecznymi i spełniają one swoje zadanie w 100%. Dodatkowo to Ty decydujesz o stopniu zaciemnienia wnętrza – rolety możesz podnieść lub opuścić do odpowiadającej Ci wysokości;
 • izolację termiczną – wiosną i latem, czyli w okresie gdy promienie słoneczne dają się we znaki opuszczone odpowiednio wcześnie rolety zewnętrzne ochronią wnętrze Twojego domu przed nadmiernym nagrzewaniem się. Natomiast zimą (czyli w okresie grzewczym) opuszczone rolety zapobiegną wydostawaniu się nagrzanego powietrza na zewnątrz. Pamiętaj jednak – rolety zatrzymują ciepło, jednak nie ochłodzą (latem) oraz nie ogrzeją (zimą) pomieszczenia, dlatego musisz je opuścić odpowiednio wcześnie;
 • izolację akustyczną – dom powinien być oazą w której można odpocząć i zapomnieć o całym świecie. Dlatego powinno być w nim przyjemnie i cicho. Całkowicie opuszczone rolety zewnętrzne mogą obniżyć poziom dźwięków o kilka, a nawet kilkanaście decybeli. Jest to bardzo ważne zwłaszcza gdy mieszkasz w mieście lub przy głośnej ulicy;
 • prywatność – opuszczone rolety zewnętrzne całkowicie zaciemniają pomieszczenie, dlatego jest to doskonała alternatywa lub uzupełnienie firan i zasłon, które nie są w stanie w 100% zaciemnić wnętrz zwłaszcza po zmroku, gdy jest włączone światło. Rolety zewnętrzne chronią Ciebie i resztę domowników nie tylko przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów, ale też przed mocnym światłem latarni, czy migających neonów.

2. 7 powodów dla których warto kupować w sklepie internetowym

rolety zewnętrzne
rolety zewnętrzne

Internet na stałe zagościł w naszych domach, komputerach i telefonach. Nic więc dziwnego, że to właśnie w internecie szukamy informacji i robimy zakupy. Jeżeli jeszcze nie przekonałeś się do robienia zakupów on-line, to poniżej przedstawiamy Ci 7 powodów, które sprawią, że zmienisz zdanie.

 1. Kupując online oszczędzasz cenny czas – możesz przyjemniej spędzić swoje wolne chwile niż w sklepie robiąc zakup. Szczególnie, że do czasu przeznaczonego na zakupy musisz doliczyć dojazd do sklepu i powrót do domu, znalezienie interesującego Cię przedmiotu oraz stanie w kolejce do kasy. Może się też zdarzyć, że w sklepie nie będzie tego, czego szukasz. Robiąc zakupy przez internet, nie tylko zyskujesz czas, ale też nie jesteś ograniczony godzinami w których jest otwarty sklep. Kupujesz kiedy chcesz, skąd chcesz, o jakiej godzinie chcesz 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
 2. Robiąc zakupy przez internet oszczędzasz pieniądze – coraz częściej zdarza się, że sklep pod tą samą marką ma różne ceny dla swoich sklepów stacjonarnych i internetowych z korzyścią dla tych drugich. Wynika to z faktu, że sprzedawca wystawiając produkt on-line nie musi do jego ceny dodawać tak zwanych kosztów ukrytych, którymi są między innymi: opłaty związane z lokalem, personelem lub powierzchnią magazynową. A skoro finalnie masz ten sam produkt, to po co masz płacić za niego więcej?
 3. Kupując on-line możesz łatwo i szybko porównać oferty różnych sklepów – jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musisz jeździć po kilku sklepach i porównywać dostępnych tam ofert, tracąc przy tym wspomniany już czas. Robiąc zakupy za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego możesz szybko i łatwo porównać oferty wielu sklepów również tych niedostępnych w Twoim mieście, a nawet kraju. Dodatkowo masz jasno i przejrzyście przedstawione między innymi koszty związane z wysyłką lub dodatkową gwarancją.
 4. W sklepie internetowym masz większy wybór produktów i materiałów – sklep stacjonarny ma swoje ograniczenia w postaci powierzchni. Nie da się w nim przechowywać wszystkich dostępnych produktów. Dlatego, gdy już wybierzesz się do sklepu stacjonarnego nie masz pewności, że będzie miał on na stanie dokładnie to, czego szukasz. Kupując on-line masz dostęp do nieograniczonej liczny sklepów, dlatego łatwo i szybko znajdziesz produkt, który będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania, a nie taki, który będzie akurat dostępny w sklepie.
 5. Internetowy sklep z roletami umożliwia Ci łatwą konfigurację produktu – czasami żeby się przekonać, że to jest właśnie to czego szukasz musisz to zobaczyć. O ile nie jest to problematyczne w przypadku ubrań czy sprzętu AGD, o tyle w przypadku rzeczy spersonalizowanych może to być kłopotliwe. Dlatego sklepy internetowe wychodzą swoim klientom naprzeciw udostępniając im konfiguratory. Możesz wówczas bez trudu zobaczyć swój finalny produkt oraz sprawdzić ile będzie on kosztować w danej konfiguracji.
 6. Robiąc zakupy przez internet masz łatwy dostęp do informacji na temat danego produktu – pracownicy w sklepach stacjonarnych nie mają lekko, poza doradzaniem klientom, obsługują kasę i dokładają towar. Dlatego czasem może Ci się nie udać skorzystać z ich fachowej pomocy. W sklepie internetowym masz dokładne opisy produktów, które możesz między sobą porównać, dzięki czemu wybierzesz ofertę, która Cię interesuje.
 7. Kupująć przez internet możesz skonsultować swój wybór z fachowcem – jak już wspomnieliśmy pracownicy sklepów stacjonarnych mają dużo obowiązków. Dodatkowo może się zdarzyć, że w dniu w którym wybrałeś się na zakupy będzie dużo klientów. Wówczas uwaga pracownika będzie podzielona i możesz nie uzyskać szczegółowych informacji. Robiąc zakupy on-line możesz skorzystać z fachowej wiedzy konsultanta, który podczas rozmowy z Tobą poświęci Ci 100% swojej uwagi.

3. Lagusto.pl – kupuj u naljepszych!

Wiesz już czemu warto robić zakupy przez internet – zyskujesz pieniądze, dobry produkt i czas. Teraz zobacz czemu ważne jest nie tylko gdzie kupujesz, ale też u kogo. Doskonałym rozwiązaniem jest nasz internetowy sklep z roletami Bergertech.de. To co nas wyróżnia na tle innych marek i sklepów to:

 • produkty najwyższej jakości – w Bergertech.de wychodzimy z założenia, że to co było idealne dziś jutro może być jeszcze lepsze. Dlatego nieustannie dążymy do perfekcji poszerzając nasz asortyment o nowe produkty i materiały, dzięki temu możesz być pewien ,że znajdziesz u nas produkty i akcesoria wytwarzane z najlepszej jakości półproduktów oraz tkanin;
 • konkurencyjne ceny – w Bergertech.de przykładamy duża wagę nie tylko do jakości sprzedawanych u nas produktów, tkanin i materiałów, ale też do ich ceny. Dlatego kupując w naszym sklepie internetowym zauważysz, że nasza oferta jest w przystępnych dla każdego cenach. Pamiętaj, aby sprawdzić czy w dniu zakupu oferujemy rabat na rolety;
 • spersonalizowane podejście do klienta – nie ma dla nas znaczenia czy kupujesz u nas jedną markizę na balkon, czy rolety zewnętrzne za pomocą których chcesz osłonić okna w całym domu. Dla nas liczy się każdy klient i każdy jest tak samo ważny. Możesz być pewny, że pomożemy Ci wybrać rolety dopasowane do potrzeb Twoich i Twojego domu;
 • wsparcie nie tylko przed i w trakcie zakupów, ale również po – wiele sklepów z roletami oferuje doskonałą pomoc przed i w trakcie zakupów. My idziemy o krok dalej i oferujemy Ci wsparcie posprzedażowe. Kupując w Lagusto.pl możesz do nas w każdej chwili zadzwonić a my pomożemy Ci rozwiązać napotkany przez Ciebie problem;
 • najlepsi eksperci – w Bergertech.de pracują najlepsi z najlepszych. Nasi pracownicy mają ogromną wiedzę na temat oferowanego przez nas asortymentu. Dlatego bez trudu odpowiedzą na Twoje pytania, rozwieją ewentualne wątpliwości i pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie pasująco do Twojego domu i jego warunków technicznych;
 • darmowa i szybka dostawa na terenie całych Niemiec – kupując na Lagusto.pl zyskujesz nie tylko czas, ale też oszczędzasz pieniądze. Zrób u nas zakupy a my dostarczymy Ci wybrany przez Ciebie produkt szybko i bez dodatkowych kosztów na terenie całych Niemiec.

 

 

Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami:

 • zadzwoń:
  • +48 502 079 039
 • napisz maila:
  • info@mentortech.pl
Czy chcesz otrzymywać powiadomienia Jeśli tak kliknij tak Nie Tak