Rolety dzień noc - najmodniejsze i najciekawsze kolory 2020

Rolety dzień noc – najmodniejsze i najciekawsze kolory 2022

Rolety dzień i noc od kilku lat są jednymi z najbardziej popularnych typów rolet wewnętrznych. Ich zaletą jest nie tylko możliwość dowolnego regulowania światłem w pomieszczeniu, ale także nietuzinkowy wygląd. Jakie kolory rolet zebra są najmodniejsze w 2021 roku? Przedstawiamy przegląd najciekawszych i najchętniej wybieranych przez klientów rolet dzień noc z ostatnich miesięcy.

Neutralna elegancja

W polskich domach, mieszkaniach i biurach od lat niepodzielnie królują rolety wewnętrzne w stonowanych, neutralnych barwach. Nie inaczej jest w przypadku rolet dzień i noc, nazywanych również roletami zebrami. Najbardziej popularne modele rolet dzień i noc to te w różnych odcieniach beżu, ciepłej bieli, kremowego czy ecru.

Czy jednocześnie są one także modne? Jak najbardziej, ponieważ beżowe rolety dzień i noc, kremowe rolety zebra czy rolety dzień noc w kolorze ercu wpisują się idealnie w trendy wnętrzarskie na 2021 rok. W tym sezonie barwy te pojawiają się nie tylko w kolorystyce mebli tapicerowanych czy kuchennych, ale także na ścianach, a nawet sufitach pomieszczeń. Są one eleganckie, ocieplają wnętrze, a jednocześnie nie dominują go.

Naturalne ciepło

Również miłośnicy cieplejszych kolorów w zestawieniu najmodniejszych rolet dzień i noc znajdą coś dla siebie. Projektanci wnętrz w tym roku często wykorzystywać będą elementy dekoracyjne w stonowanych, przybrudzonych odcieniach czerwieni i pomarańczowego. Zaszczytne miejsce w palecie barw 2021 roku znalazły również różne wersje brązu. Jakie rolety dzień i noc ożywią wnętrze, jednocześnie przyciągając wzrok osób wchodzących do pomieszczenia?

Z pewnością rolę tę pełnić mogą pomarańczowe rolety zebra w odcieniu terakoty, czyli przepalonej gliny. Na topie będą także rolety dzień i noc w kolorze przydymionej czerwieni, a także wszelkie modele brązowych rolet w pasy. Lubisz brąz? Najmodniejsze odcienie tego koloru na roletach dzień i noc w nadchodzących miesiącach to: brąz czekoladowy, brąz karmelowy/miodowy, venge, mahoń, dąb oraz brąz o barwie kawy z mlekiem.

Chłodny minimalizm

Do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim bądź minimalistycznym najlepiej pasować będą rolety dzień i noc w monochromatycznej, chłodnej palecie barw. Zawieszone w oknach rolety typu zebra w kolorach takich, jak biel, czerń czy szarość sprawią, że dekoracja okna będzie elegancka, ale przy tym nienachalna. Wnętrze nie straci przy tym swojego charakteru. Które modele rolet dzień noc będą najchętniej wybierane w 2021 roku?

Na szczycie zestawienia najbardziej popularnych rolet dzień i noc od lat są modele śnieżnobiałe oraz w różnych odcieniach szarości. W tym sezonie polecamy zwłaszcza rolety zebra w ciemniejszych kolorach. Szczególnie ciekawą i modną propozycją są obecnie rolety dzień noc antracytowe lub stalowe, a także rolety zebra grafitowe. Jeżeli nie brak Ci odwagi, zdecyduj się na czarne rolety dzień i noc, które nie tylko doskonale zaciemniają pomieszczenie, ale także nadają mu tajemniczego i luksusowego charakteru.

Ciemny luksus

Urządzasz wnętrza zgodnie z najnowszymi trendami lub masz ochotę wyjść poza utarte schematy dekoratorskie? Postaw na rolety dzień i noc w kolorach kamieni szlachetnych, takich jak rubin, szmaragd, ametyst, malachit, onyks czy lapis. Bordowy, granatowy, ciemnozielony czy ciemnofioletowy mają szansę stać się najmodniejszymi barwami 2021 roku również w przypadku rolet dzień i noc.

Chcesz stworzyć luksusowe, eleganckie i przytulne wnętrze? Nie musisz malować na ciemno ścian – chociaż rozwiązanie to jest obecnie bardzo popularne. Sposobem nieco mniej inwazyjnym oraz łatwiejszym w realizacji jest stworzenie odpowiedniej dekoracji okna. Możesz w oknach założyć np. bordowe rolety zebra, granatowe rolety dzień noc czy też ciemnozielone rolety w pasy.

Sprawdzaj również na bieżąco oferty producentów rolet wewnętrznych. Coraz częściej oferują oni modele rolet dzień i noc w nietypowych odcieniach. Bardzo modne są obecnie np. rolety dzień i noc premium w kolorze oberżyny.

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia Jeśli tak kliknij tak Nie Tak